Redbull racing EYEWEAR

RYCHLOST JE KLÍČOVÝM FAKTOREM ÚSPĚCHU V ZÁVODECH FORMULE 1. PŘI KONSTRUKCI VOZŮ HRAJE DŮLEŽITOU ROLI MNOHO FAKTORŮ. VOZY JSOU OPTIMALIZOVÁNY DO NEJMENŠÍCH DETAILŮ TAK, ABY DOSÁHLY MAXIMÁLNÍCH VÝKONŮ.  

Sluneční brýle

redbull

Totéž platí i pro sluneční brýle: čím lepší a inovativnější materiály, tím větší úspěch. Red Bull Racing Eyewear používá lehké, ale zároveň odolné materiály. Sluneční brýle jsou podmanivé díky svému tvaru i designu. Představují nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled.

Dioptrické brýle

Abychom pochopili tradici značky Red Bull Racing Eyewear, budeme se muset podívat zpět - konkrétně k samotným začátkům brýlí. Kdo považuje nýtované nebo nůžkové brýle za středověkou kuriozitu, ten se mýlí. Hned od začátku byly brýle mistrovskými díly díky materiálovému i řemeslnickému zpracování. Nešlo jen o usazení zvětšovacích skel do přiměřeně robustního materiálu - technologie v té době nesahala tak daleko. Tlak módních trendů nutil výrobce brýlí být stále více inovativnější. A zrovna tady přichází do hry Red Bull Racing Eyewear - značka, která má komplexní znalosti sofistikovaných materiálů. A nejen to, Red Bull Racing Eyewear je také revoluční, pokud jde o vynalézavost a bohatství nápadů. A nemůžeme zapomenout na jedinečný design, který dává každému modelu svůj nezaměnitelný charakter. Materiál, technologie a trend doby - kdo by si myslel, že tradice může být tak moderní.


Jednoduše výjimečné!