Služby


Nabízíme vám řadu služeb v oblasti péče o zrak. Změříme vám zrak, poradíme s aplikací kontaktních čoček, pomůžeme vám vybrat brýle, které vám nejvíc sluší, a už druhý den si je můžete odnést domů.
Na vyšetření se předem objednejte na telefonu: +420 604 948 334 a domluvte si přesný termín.


Měření zraku

Službu měření zraku (= refrakci) můžete bezplatně využít při nákupu nových brýlí. Měření zraku je prováděno zkušeným optometristou na kvalitních přístrojích.

Aplikace kontaktních čoček

Poskytneme vám veškeré informace od první konzultace, poradenství, samotnou aplikaci a samozřejmě „zaškolení“, aby pro vás byla aplikace kontaktních čoček hračkou. Dále pak provádíme následné kontroly, kde vás navíc budeme informovat o novinkách a dalších možnostech.

Odborné poradenství

Rádi vám poradíme s výběrem brýlových obrub a brýlových čoček. Nabízíme možnost počítačového zpracování zakázky a následnou ukázku přibližného výsledku tloušťky brýlových čoček. Toto ocení hlavně zákazníci s vyššími dioptriemi.

Expresní výroba brýlí

Zajistíme rychlé zpracování zakázek, brýle vám můžeme zhotovit dokonce i do druhého dne. Expresní výroba brýlí je možná díky zpracování zakázek přímo v prodejně a na vysoce kvalitním brousicím automatu. Tato služba je bez příplatku.