Nabízíme vám řadu služeb v oblasti 
péče o zrak

Nabízíme vám řadu služeb v oblasti péče o zrak. Změříme vám zrak, poradíme s aplikací kontaktních čoček, pomůžeme vám vybrat brýle, které vám nejvíc sluší, a už druhý den si je můžete odnést domů.

Na vyšetření se předem objednejte na telefonu +420 604 948 334 nebo přes rezervační systém

Rezervujte si termín

Měření zraku

Službu měření zraku (= refrakci) můžete bezplatně využít při nákupu nových brýlí. Měření zraku je prováděno zkušeným optometristou na kvalitních přístrojích.

Odborné poradenství

Rádi vám poradíme s výběrem brýlových obrub a brýlových čoček. Nabízíme možnost počítačového zpracování zakázky a následnou ukázku přibližného výsledku tloušťky brýlových čoček. Toto ocení hlavně zákazníci s vyššími dioptriemi.

Aplikace kontaktních čoček

Poskytneme vám veškeré informace od první konzultace, poradenství, samotnou aplikaci a samozřejmě zaškolení, aby pro vás byla aplikace kontaktních čoček hračkou. Dále pak provádíme následné kontroly, kde vás navíc budeme informovat o novinkách a dalších možnostech.

Expresní výroba brýlí

Zajistíme rychlé zpracování zakázek, brýle vám můžeme zhotovit dokonce i do druhého dne. Expresní výroba brýlí je možná díky zpracování zakázek přímo v prodejně a na vysoce kvalitním brousicím automatu. Tato služba je bez příplatku.

Objednejte se na vyšetření

Rádi vám při výběru poradíme, jsme tu pro vás. Navštivte nás, v našem širokém sortimentu společně určitě najdeme ty pravé brýle nebo čočky přímo pro vás.
+420 604 948 334v.vlkova@opticstudio.cz
Rádi vám při výběru poradíme, jsme tu pro vás. Navštivte nás
Optic Studio by Vlaďka Vlková
Optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.
Navštivte nás
Bc. Vladimíra Vlková
Riegrovo náměstí 2/11
290 01 Poděbrady
IČO: 74589415
© 2024 Optic studio - Poděbrady. Všechna práva vyhrazena